O firmie

onas1

Nasza firma powstała w 2007 roku, skupiając pod nazwą MTS - plast S.C., osoby związane z branżą przetwórstwa tworzyw sztucznych, a w szczególności z wytłaczaniem profili.

W tym okresie, głównym obszarem naszej działalności było świadczenie usług z zakresu utrzymaniu ruchu maszyn i urządzeń do przetwórstwa tworzyw sztucznych oraz doradztwa techniczno - technologiczne.

W roku 2008 nawiązaliśmy współpracę z austriacką firmą FUX Maschinenbau und Kunststoftechnik GmbH, światowym liderem w produkcji maszyn do okleinowania i gięcia profili okiennych oraz technicznych. Jesteśmy jej wyłącznym przedstawicielem handlowym na rynku naszego kraju.

Od 2009 roku, na bazie własnych doświadczeń, wsparci technologią firmy Fux, świadczymy usługi w zakresie usługowego okleinowania profili okiennych i technicznych oraz gięcia kształtowników okiennych.

onas2

Indywidualne, partnerskie podejście do każdego klienta, oferowanie rozwiązań "szytych na miarę", to idee na których opieramy się w kontaktach z naszymi partnerami.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

Zespół MTS-plast S.C.

Ta strona używa plików cookies zgodnie z ustawieniami Twojej przeglądarki. Rozumiem